25 ДЕКЕМВРИ 2020 - 15 ЈАНУАРИ 2021

мени на 20% попуст

Од 10-14h и од 18-22.30 во ресторанот во центар цело мени на 20% попуст ( не важи за достава, само за лично подигнување од ресторанот)

  • Понеделник слатко кисело крцкаво пилешко -30% ( 340-30%= 240)
  • Вторник пилешко со зеленчук -30% ( 280-30%=200 den)
  • Среда суво луто говедско -30% ( 390-30%=270)
  • Четврток нудлси со ракчиња -30%(280-30%=200)
  • Петок риба со зеленчук -30%(330-30%=230)
*Во ресторанот во центар секој ден после 18h пелмени пржени или варени по избор и пролетни ролца ( со месо или вегетеријански) на 20% попуст
Акција на пакетите во Рамстор и Сити Мол од 10h до 18h - за секоја нарачка над сума од 600 ден.следува гратис колаче со порака и бесплатна достава